1396-08-09

همزمان با هفته دفاع مقدس؛ نمایش و نقد مستند «چشم جنگ» در کانون فیلم سینماحقیقت

برنامه این هفته‌ی کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش و نقد فیلم مستند « چشمِ جنگ» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا و تهیه‌کنندگی ابراهیم حاتمی‌کیا اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم از ساعت ۱۷ عصر روز یکشنبه 2 مهر ۹۶ در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور یوسف حاتمی کیا(کارگردان)، ناصر صفاریان و حبیب احمدزاده(منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
در خلاصه داستان مستند «چشم جنگ» آمده است: سعید صادقی، عکاس جنگ، سرنوشت امروزِ شخصیت‌های داخل عکس‌هایش را پی‌گیر می‌شود و به دنبال آن‌ها می‌گردد.
عوامل تولید این مستند عبارتند از: پژوهش و کارگردانی: یوسف حاتمی کیا و مهدی برجیان، تهیه کننده: ابراهیم حاتمی کیا، تدوین: یوسف حاتمی‌کیا و موحد تاری مرادی، موسیقی: کارن همایون‌فر، طراحی صدا: مهرداد جلوخانی و با حضور: محمود کلاری، سیف‌الله صمدیان، محمد فرنود و...
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای فیلم مستند «چشم جنگ» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر یکشنبه (2 مهر ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: t.me/cinemaverite

بازگشت