89/11/25

شفیع آقامحمدیان: «چیزهایی هست که نمی دانی» محصول دوره قبلی مدیریت "مرکز گسترش" است

فیلم سینمایی «چیزهایی هست که نمی دانی» اولین ساخته بلند "فردین صاحب الزمانی" که در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، از جمله تولیدات قبلی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» بوده و ارتباطی با دوره جدید معاونت امور سینمایی ندارد.

شفیع آقامحمدیان مدیرعامل «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» ضمن اعلام این مطلب افزود: مراحل تصویب فیلمنامه و تولید فیلم "چیزهایی هست که نمی دانی"، در دوره گذشته مدیریت این مرکز صورت گرفته و ارتباطی با سیاست های جدید معاونت امور سینمایی ندارد.

وی گفت: این فیلم می بایست سال گذشته و در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درمی آمد، اما چون تهیه کننده فیلم آنرا به جشنواره برلین هم ارائه داده بود، از حضور در جشنواره فجر انصراف داد.

آقامحمدیان تصریح کرد: با توجه به سیاست های معاونت محترم امور سینمایی مبنی بر دیده شدن تمامی فیلم ها، این فیلم امسال و صرفا در بخش فیلم های اول جشنواره فجر روی پرده رفت.

وی در انتها افزود که شرایط تولید فیلم ویدیویی «گنج روان» به کارگردانی "امین اصلانی" نیز به همین منوال بوده و ارتباطی با دوره جدید فعالیت های این مرکز و معاونت امور سینمایی ندارد.

  
بازگشت