1397-02-17

از بعدازظهر امروز در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش آغاز می‌شود: درس‌گفتارهای صدا و موسیقی در سینمای مستند

از بعدازظهر امروز (دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه 97) درس‌گفتارهای «صدا» و «موسیقی» در سینمای مستند، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در برنامه‌ی امروز این کارگاه‌های تخصصی که از ساعت 14 آغاز می‌شود، ستار اورکی (آهنگساز)، بهروز شهامت (صدابردار و صداگذار) و استاد محمدرضا اصلانی (پژوهشگر و مستندساز) به انتقال تجارب خود به هنرجویان می‌پردازند.
فردا (سه‌شنبه 18 اردیبهشت) نیز مهرداد اسکویی (مستندساز) و افشین عزیزی (آهنگساز)، به تبادل تجربه‌ی صدا و موسیقی پیرامون پروژه‌ی مستند «رویاهای دم صبح» خواهند پرداخت.
محور برنامه روز آخر این دوره‌ی آموزشی که روز چهارشنبه (19 اردیبهشت) برگزار می‌شود نیز پروژه‌ی موفق «آتلان» است که با حضور آریا عظیم‌نژاد (آهنگساز)، مهرداد جلوخانی (صداگذار)، طاهر پیشوایی (صدابردار) و معین کریم‌الدینی (کارگردان) برگزار می‌شود.
گفتنی است: هنرجویانی که پیشتر در این دوره آموزشی ثبت‌نام کردند، در درس‌گفتارهای صدا و موسیقی در سینمای مستند شرکت خواهند کرد.
ثبت‌نام‌کنندگان این کارگاه آموزشی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با واحد تحقیقات و آموزش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی (تلفن 88511466) تماس حاصل نمایند.

بازگشت