1397-02-23

مستند «باشگاه حیوانات» هادی آفریده آماده نمایش شد

«باشگاه حیوانات» عنوان جدیدترین اثر مستند «هادی آفریده» است که درباره‌ی گسترش و نگهداری انواع حیوانات در برخی خانه‌های شهروندان ایرانی تولید شده است.
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی، هادی آفریده در این فیلم به بررسی روند نگهداری انواع حیوانات در بخشی از جامعه شهری ایران پرداخته است و این پدیده‌ی اجتماعی رو به گسترش را مورد بررسی قرار می دهد. البته در کنار این پدیده، چالش‌های فراوانی درباره شرایط زندگی حیوانات بی‌خانمان شهری وجود دارد که به موضوع اصلی این مستند تبدیل شده است.
«باشگاه حیوانات» با ساختاری اپیزودیک به مشاهده شرایط زندگی حیوانات در شهر می‌پردازد و با شخصیت‌هایی که در ارتباط با مسائل حیوانات فعال هستند، همراه می‌شود.
تولید این مستند بیش از یک سال زمان برده و در شهرهای مختلف کشور فیلمبرداری شده است.
گروه تولید مستند «باشگاه حیوانات» عبارتند از: تهیه‌کننده، محقق و کارگردان: هادی آفریده؛ مدیر فیلمبرداری: رضا تیموری؛ تدوین: بابک بهرام‌بیگی؛ صدابردار: شاهین پورداداشی؛ طراح صدا و صداگذار: مهرشاد ملکوتی؛ عکاس و دستیار کارگردان: روشنک اهرابی؛ آهنگساز: حمیدرضا آفریده؛ دستیار فیلمبردار: سهیل صباحی؛ دستیار تدوین: زهره صباغیان؛ مترجم: حسن شرف‌الدین؛ پخش‌کننده: علیرضا شاهرخی؛ محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

بازگشت