1397-05-06

رونمایی از مستند «نجات» در کانون فیلم سینماحقیقت

برنامه‌ی این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به رونمایی از فیلم مستند «نجات» ساخته‌‎ی «امیرحسین نوروزی» اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند از ساعت ۱۷ عصر روز یکشنبه ۷ مرداد‌ماه ۹۷ در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور امیرحسین نوروزی (کارگردان)، ناصر صفاریان (مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها) و رضا صائمی (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
در خلاصه موضوع مستند «نجات» آمده است: «اما... در میون این هیاهو، فریاد کمک و درخواست نجات، نقش‌های دیگه‌ای برای آدم‌ها رقم می‌زد؛ نقش‌هایی فراتر از جنگیدن»
عوامل تولید این فیلم مستند عبارتند از: نویسنده و کارگردان: امیرحسین نوروزی؛ فیلمبرداران: امیرحسین نوروزی، سیدمرتضی موسوی، مروان فاضل، شهید حمزه العبودی؛ تدوین: محدثه گلچین عارفی؛ صداگذار: نوید سالاری‌مقدم؛ تهیه‌کنندگان: مرتضی شعبانی و امیرحسین نوروزی
مستند «نجات» برای اولین بار در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی‌آید.
گفتنی است: علاقمندان جهت تماشای این فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر یکشنبه (۷ مردادماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. 
بازگشت