1397-05-07

مستندساز تنکابنی اولین متقاضی شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» شد

افشین آذریان مستندساز تنکابنی، با ثبت فیلم «سلفی با نیلوفر»، بعنوان اولین متقاضی شرکت در بخش مسابقه ملی دوازدهمین دوره‌ی جشنواره سینماحقیقت معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، این فیلم مستند درباره‌ی تخریب تدریجی تالاب انزلی است که در سال 1397 و به مدت زمان 10 دقیقه، توسط افشین آذریان کارگردانی شده است.
پژوهشگر، فیلمبردار، صدابردار، صداگذار، تدوینگر و تهیه‌کننده «سلفی با نیلوفر» هم افشین آذریان است؛ مستندساز 42 ساله‌ی تنکابنی که دارای مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس ادبیات نمایشی است و در کارنامه‌ی فیلمسازی او، ساخت آثاری چون لجبازی یک فرشته، سه سال و یک قرن، مذهب و ...به چشم می‌خورد.
گفتنی است: مستندسازان و تهیه‌کنندگان محترم تا روز سی‌ویکم شهریورماه 97 فرصت دارند که مشخصات جدیدترین آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره سینماحقیقت به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کرده و نسخه‌ای از فیلم را حداکثر تا 10 مهرماه جهت بازبینی به دفتر جشنواره ارائه نمایند.
*‌دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد، طی روزهای 18 تا 25 آذرماه 1397 در شهر تهران برگزار می‌شود.

بازگشت