1397-06-03

اولین نمایش «باشگاه حیوانات» در سالن سینماحقیقت

برنامه‌ی این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش افتتاحیه و نقد فیلم مستند «باشگاه حیوانات» ساخته‌‎ی «هادی آفریده» اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند از ساعت 17 عصر روز یکشنبه 4 شهریور‌ماه 97 در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور هادی آفریده (کارگردان)، ناصر صفاریان (مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها) و خسرو دهقان (منتقد میهمان) نقد و بررسی می‌شود.
آفریده در مستند «باشگاه حیوانات» به بررسی روند نگهداری انواع حیوانات در بخشی از جامعه شهری ایران پرداخته است و این پدیده‌ی اجتماعی رو به گسترش را مورد بررسی قرار می‌دهد.
این فیلم که از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است، برای اولین بار در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش درمی‌آید.
عوامل تولید مستند «باشگاه حیوانات» عبارتند از: محقق، کارگردان و تهیه‌کننده: هادی آفریده؛ مدیر فیلمبرداری: رضا تیموری؛ صدابردار: شاهین پورداداشی؛ تدوین: بابک بهرام‌بیگی؛ طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی؛ عکاس و دستیار کارگردان: روشنک اهرابی؛ آهنگساز: حمیدرضا آفریده؛ نویسنده میانه‌نویس: بابک بهرام بیگی، روشنک اهرابی؛ مدیر تولید: اعظم صادقی‌منفرد؛ اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری؛ دستیار فیلمبردار: سهیل صباحی؛ دستیار تدوین: زهره صباغیان؛ مترجم: حسن شرف‌الدین؛ پخش‌کننده: علیرضا شاهرخی؛ محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (4 شهریورماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. 

بازگشت