90/02/05

سوم خرداد: آخرين مهلت ارسال فيلم به دبيرخانه جشنواره «ميلاد سرخ»

عموم تهيه‌كنندگان، كارگردانان و مستندسازان سينماي ايران تا روز سوم خردادماه 1390 فرصت دارند كه فيلم‌هاي سينمايي ويديوئي و آثار مستند، كوتاه‌داستاني و انيميشن خود را به دبيرخانه جشنواره سراسري «ميلاد سرخ» ارسال نمايند.

به گزارش روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي، نخستين دوره جشنواره سراسري «ميلاد سرخ» در راستاي ترويج و تحكيم فرهنگ ديني و به منظور پاسداشت مقام شامخ حضرت سيّدالشهدا (ع) و اصحاب و ياران باوفايش، طي روزهاي 14 تا 16 تيرماه 1390 در استان دارالارشاد اردبيل برگزار خواهد شد.

بر پايه اين گزارش، دبيرخانه جشنواره «ميلاد سرخ» به نشاني، اردبيل، ميدان بسيج، مجتمع فرهنگي- هنري فدك، تلفن 2240381-0451 تا روز سوم خردادماه 1390، پذيراي فيلم‌هاي سينمايي ويديوئي و فيلم‌هاي مستند، كوتاه‌داستاني و انيميشن با موضوع سُنن ائمه معصومين و امام‌زادگان(ع) بويژه حضرت امام‌حسين(ع) در چهار محور «سير و سلوك»، «جشن و اعياد و مجالس»، «پاسداشت و سوگ» و «رهروان» خواهد بود.

اين گزارش مي‌افزايد: چهار جايزه‌ي «بهترين فيلم» ويژه‌ي تهيه‌كنندگان شامل تنديس جشنواره، لوح‌افتخار و 3 تا 5 سكه بهار آزادي، به انضمام هشت جايزه ويژه‌ي «كارگردانان» برگزيده مشتمل بر تنديس جشنواره، لوح‌افتخار و 3 تا 5 سكه بهار آزادي، از جمله جوايز منتخبين هيأت‌داوري جشنواره «ميلاد سرخ» خواهد بود.

گفتني است: تقدير از هنرمندان استان اردبيل و سينماگراني كه پيرامون موضوعات مرتبط با جشنواره، آثار ارزشمندي توليد كرده‌اند، از جمله برنامه‌هاي مراسم اختتاميه «جشنواره ميلاد سرخ» است كه عصر شانزدهم تيرماه 1390 و همزمان با ولادت حضرت امام‌سجاد(ع)، در استان دارالارشاد اردبيل برگزار خواهد شد.

                                               

 

روابط عمومي جشنواره ميلاد سرخ

 


بازگشت