90/03/01

مهلت ارسال فيلم به نخستين جشنواره فيلم «ميلاد سرخ» تمديد شد

 

مهلت ارسال فيلم به نخستين جشنواره سراسري «ميلاد سرخ» تا روز شنبۀ هفتۀ آينده (هفتم خرداد ماه 1390)تمديد شد.

به گزارش روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي، اين جشنواره موضوعي در راستاي ترويج و تحكيم "فرهنگ ديني" با رويكرد و پاسداشت مقام شامخ حضرت سيدالشهداء(ع) و اصحاب و ياران باوفايش، توسط اين «مركز» و با مشاركت اداره ‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اردبيل برگزار خواهد شد.

برپايه اين گزارش، جشنواره «ميلاد سرخ» كه طي روزهاي 12 تا 15 تيرماه 1390 و در ايام ولادت با سعادت حضرت امام‌حسين(ع) و امام زين‌العابدين(ع) در استان اردبيل [شهرهاي اردبيل و سرعين] برگزار مي گردد، شامل بخش هاي‌ مسابقۀ فيلم‌هاي بلند ويديوئي و مسابقۀ فيلم‌هاي كوتاه داستاني، مستند و پويانمايي مي‌باشد.

اين گزارش مي افزايد: دبيرخانه جشنواره «ميلاد سرخ» به نشاني: اردبيل، ميدان بسيج، مجتمع فرهنگي- هنري فدك، تلفن: 2230877-0451 و 2240381-0451 حداكثر تا تاريخ هفتم خرداد ماه 1390، پذيراي فيلم‌هاي مرتبط با سُنن ائمه معصومين و امام‌زادگان(ع) بويژه حضرت امام حسين(ع)، در چهار محور «سير و سلوك»، «جشن و اعياد و مجالس»، پاسداشت و سوگ (آيين عزاداري، معرفي بارگاه و هنرهاي مرتبط با آن، آداب زيارت، نذر و...) و رهروان (يادبود شهدا و صالحان) خواهد بود.

ضمن اينكه به جميع برگزيدگان اين جشنواره در 12 بخش رقابتي مختلف، تنديس جشنواره، لوح افتخار و بيش از 50 سكه بهار آزادي اهدا خواهد شد.

گفتني است كه اطلاعات تكميلي مرتبط با نخستين جشنواره سراسري «ميلاد سرخ»، روي سايت اختصاصي اين جشنواره به نشاني: www.miladesorkhfest.ir درج گرديده است.

 

 

روابط عمومي

مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت