1398-09-20

با سینماتیکت به سینماحقیقت بیایید

مرجع رزرو بلیت و خرید بلیت تک‌سئانس سیردهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت که از روز دوشنبه در پردیس سینمایی چارسو آغاز شده و تا 25 آذرماه هم ادامه خواهد داشت، وب‌سایت «سینماتیکت» است.
روابط عمومی جشنواره اعلام کرد: با توجه به استقبال مخاطبان جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت از تهیه بلیت‌های تک‌سئانس این رویداد سینمای مستند ایران، ظرفیت بیشتری برای عموم دوستداران فیلم مستند تدارک دیده شده است.
عموم علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت سینماتیکت، نسبت به خریداری بلیت‌های جشنواره به مبلغ 5000 تومان برای سئانس صبح و 10000 تومان برای سئانس‌های بعدازظهر اقدام نمایند. ضمن این که این افراد می‌توانند نیم ساعت قبل از شروع هر سئانس، با مراجعه حضوری به کانترهای فروش بلیت در طبقه ششم پردیس چارسو، بلیت فیلم‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.
عمده برنامه سئانس صبح جشنواره (10:30 تا 12:30) به بازپخش فیلم‌های پرمخاطب روز قبل اختصاص دارد که می‌تواند برای مخاطبان جذاب باشد.
فایل PDF جدول برنامه و کاتالوگ فیلم‌ها هم روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir قابل دسترسی است.
سینماحقیقت برای دارندگان کارت جشنواره رایگان است
تماشای آثار منتخب جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت برای دارندگان کارت ویژه این رویداد، اعم از صاحبان آثار، جامعه صنوف سینمای مستند و خانه سینما، اهالی رسانه، میهمانان خارجی، اعضای باشگاه مستند و هنرمندانی که دارای کارت میهمان هستند، رایگان است. این افراد می‌بایست یک روز قبل از هر سئانس جشنواره، با مراجعه به سایت سینماتیکت، نسبت به رزرو بلیت فیلم مورد نظر خود اقدام کرده و تا نیم ساعت قبل از شروع فیلم، بلیت خود را \"رایگان\" از کانترهای چارسو تحویل بگیرند.
پیش‌خرید بلیت‌های سینماحقیقت در موزه سینما
از امروز –سه‌شنبه 19 آذر- فروش بلیت‌های جشنواره در سالن فردوس موزه سینما، بصورت پیش‌خرید روی سایت سینماتیکت امکان‌پذیر است. لذا علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این سایت، بلیت هر سئانس را تا پایان جشنواره خریداری کنند.
سینماحقیقت در دانشکده سینما- تئاتر
نشست انتقال تجربه و نمایش آثار منتخبی از سینماحقیقت، در دانشکده سینما-تئاتر دانشگاه هنر برگزار می‌شود. این برنامه برای دو سئانس «12 تا 14» و «14 تا 16‌» پیش‌بینی شده که دانشجویان این دانشگاه و سایر دانشگاه‌ها می‌توانند بصورت رایگان از آن استفاده نمایند
*سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از روز 18 آذرماه 98 به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسو آغاز بکار کرده است. این جشنواره تا 25 آذرماه ادامه خواهد داشت.
بازگشت