90/11/08

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منتشر کرد: فراخوان توليد فيلم‌هاي مستند «5 دقيقه‌اي» با موضوع«خانواده»

فراخوان حمايت از توليد فيلم‌هاي مستند «5 دقيقه‌اي» با موضوع «خانواده»، به منظور نمایش در بخش ويژه‌ي جشنواره بين المللي سينماحقيقت، توسط «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» منتشر شد.

روابط‌ عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي اعلام كرد: نظر به اهميت جايگاه خانواده در شرع مقدس اسلام و فرهنگ ديرينۀ ايرانيان و به منظور تهيه و تامين آثار منتخب بخش ويژۀ "مسابقه ملي" ششمین جشنواره بین المللی سينماحقيقت که در سال 91 برگزار خواهد شد، اين «مركز» اقدام به انتشار فراخوان حمايت از توليد فيلم‌هاي مستند «5 دقيقه‌اي» با موضوع خانواده نموده است.

            برپایه این گزارش، عموم مستندسازان و تهیه کنندگان محترم حداكثر تا تاريخ 20 اسفند ماه 1390 فرصت دارند تا طرح‌هاي مستند 5 دقيقه اي خود با رويكرد «خانواده» را به معاونت فرهنگي «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» به نشاني تهران، خيابان سهروردي شمالي، ميدان شهيد قندي، شماره 15، طبقه سوم (تلفن 88511275) ارائه نمايند.

            گفتني است: این طرح ها پس از بررسی و تصویب، در این «مرکز» تولید و به بخش ویژه فیلم های پنج دقیقه ای با رویکرد خانواده ششمین جشنواره «سینماحقیقت» ارائه خواهند شد تا آثار برگزیده در این جشنواره روی پرده بروند. در این بخش، فيلم هاي ارسالي بصورت مستقل پذيرفته،‌ انتخاب،‌ داوري و نمايش داده خواهند شد و به فيلمساز برگزيده نيز تنديس فيروزه اي جشنواره، ‌ديپلم افتخار و جایزه نقدي اهدا مي گردد.

 

 

 

                                                روابط عمومي

 مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت