91/01/22

به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی؛ تصویربرداری فیلم داستانی «آغاز سال» به پایان رسید

تصویربرداری فیلم کوتاه داستانی «آغازسال» به کارگردانی «علیرضا چیتایی» و تهیه کنندگی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» که از اسفند 1390 در تهران آغاز شده بود، به پایان رسید.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اعلام کرد: «آغاز سال» فیلمی سورئال با نگاهی شاعرانه است و سورئالیسم نهفته در این اثر را نه در فرم و زیبایی شناسی پلان ها، بلکه باید در محتوا و مضمون آن جستجو کرد. ضمن اینکه در تصویربرداری این فیلم که تمامی نماهای آن داخلی است، تا حد امکان سعی شده که فضا و نور حاکم بر صحنه، احساسی طبیعی از یک خانه را در بعدازظهر داشته باشد.

مدت زمان نمايش این فيلم 30 دقيقه و خلاصه داستان آن به این روایت است: خانواده ای در تدارک برگزاری مراسم سال جدید می باشند که در پی بروز حادثه ای، همه چیز در هم می ریزد...

از عواملی که در این فیلم همکاری داشته اند می توان از، بازیگران: نوشین نوشیروانی تهرانی، ایمان آقاجانی، هوراد سبزواری، تصویر بردار: سعید پور اسماعیلی، دستیاران تصویر بردار: امیر حسین عرضی- امیر رستگار پور، دستیار کارگردان: عباس جلالی یکتا، صدا بردار: علیرضا کریم نژاد، دستیار صدا بردار: ماهان جعفر زاده، آهنگساز: کیوان هنرمند، عکاس صحنه: سارا رسولی و... نام برد. 

 

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت