91/01/27

به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی؛ مرحله اول تصویربرداری مستند «عمارت کلاه فرنگی بیسیم» به پایان رسید

مرحله اول تصويربرداري فيلم مستند «عمارت کلاه فرنگی بیسیم» که از تولیدات جدید «مركز گسترش سينماي مستند و تجربی» به کارگردانی «محمدحسن حیاتی پور» است، در تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط ‌عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، اين فيلم مستند پژوهشی با محوریت «عمارت کلاه فرنگی بیسیم» که اولین ساختمان رادیو و پست و تلگراف کشور بوده، تولید شده و ضمن بررسی تاریخ پست و تلگراف و رادیوی ایران، وقایع و خبرهای مهم تاریخی که از این عمارت به جهان مخابره شده نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

بر پايه اين گزارش، مرحله دوم تصویربرداری مستند «عمارت کلاه فرنگی بیسیم»، از اوایل اردیبهشت ماه 1391 در شهر تبریز ادامه خواهد یافت.

این گزارش می افزاید که «محمدحسن حیاتی پور» فیلمسازی را در انجمن سینمای جوان آموخته و در پرونده فیلمسازی او، آثاری چون سکوت برف، اتاق روشن، ملوک، اولین روز و... به چشم می خورد.

گفتنی است که عوامل توليد فيلم مستند «عمارت کلاه فرنگی بیسیم» به این شرح هستند: نویسنده و كارگردان: محمدحسن حیاتی پور، مشاور کارگردان: وحید موسائیان، پژوهشگران: محمدحسن حیاتی پور، محمدهادی اسفندیاری، تصویربردار: مهدی عسگریان، مدیر تولید: سعید احمدی، برنامه ریز: محمدهادی اسفندیاری، صدابردار: سید مهدی حسینی، عکاس: بهنام مرتضوی، هماهنگی تولید: امیرناصر حکیمیان، تدارکات: بهروز نوری، تهيه‌كننده: مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي


بازگشت