91/02/03

برنامه هفته اول «نمایش های آسمان آبی» اعلام شد: نمایش پنج فیلم مستند- پُرتره در سالن سینماحقیقت

از شنبه ی هفته آینده (نهم اُردیبهشت ماه 1391)، برنامه مرور 20 فیلم مستند بلند سی اُمین جشنواره فیلم فجر با عنوان «نمایش های آسمان آبی»، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در هفته اول این برنامه و طی روزهای شنبه تا چهارشنبه (9 تا 13 اردیبهشت ماه)، به ترتیب فیلم های مستند- پُرتره ی: دوبلور ساکت (شاهرخ بحرالعلومی)، بانوی مبارز (پناه‌برخدا رضایی)، مهرجویی کارنامه چهل ساله (مانی حقیقی)، نویسنده بودن (مصطفی آل‌احمد) و شیخ شوخ کاشی (صادق داوری فر)، در سالن «سینماحقیقت» روی پرده رفته و ضمن تقدیر از مستندسازان مزبور، جلسات نقد و بررسی این آثار با حضور محمدتقی فهیم (مجری- کارشناس) و جمعی دیگر از کارشناسان و میهمانان برپا خواهد گردید.

برپایه این گزارش، برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) و به مدت چهار هفته، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

این گزارش می افزاید که برنامه «نمایش های آسمان آبی» را مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در راستای حمایت از فیلم های مستند و فرهنگ سازی در این عرصه، برگزار می کند.

گفتنی است: شرکت در این «برنامه» که از ساعت 16:30 لغایت 19:45 روزهای 9 اردیبهشت تا 3 خرداد ماه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، در سالن «سینماحقیقت» به نشانی: خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار خواهد شد، برای عموم علاقمندان سینمای مستند آزاد است.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت