91/02/09

امروز و در نخستین روز از «نمایش های آسمان آبی» برپا می گردد:نمایش و نقد و بررسی مستند «دوبلور ساکت» در سالن سینماحقیقت

از عصر امروز، برنامه مرور 20 فیلم مستند بلند سی اُمین جشنواره فیلم فجر با عنوان «نمایش های آسمان آبی»، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در روز اول این برنامه و از ساعت 16:30 عصر امروز (شنبه نهم اُردیبهشت ماه 1391)، فیلم مستند «دوبلور ساکت» به کارگردانی شاهرخ بحرالعلومی روی پرده می رود که پُرتره ای درباره ی «آرشاک غوکاسیان» دوبلور قدیمی سینمای ایران است و پس از نمایش فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور این هنرمند پیشکسوت و کارشناسان و منتقدان سینما برگزار خواهد شد.

بر پایه این گزارش، فردا (یکشنبه) نیز مستند بانوی مبارز (پناه‌برخدا رضایی) به نمایش درخواهد آمد که مستندی پیرامون زندگی و فعالیت های انقلابی سرکارخانم مرضیه حدیدچی (دباغ) است.

ضمن اینکه برنامه روز دوشنبه نیز به نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «مهرجویی کارنامه چهل ساله» ساخته «مانی حقیقی» اختصاص دارد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) و به مدت چهار هفته، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند از ساعت 16:30 لغایت 19:45 روزهای 9 اردیبهشت تا 3 خرداد ماه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت