91/02/11

نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «نویسنده بودن» با موضوع «جلال آل احمد» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (سه شنبه 11 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «نویسنده بودن» ساخته «سیّد مصطفی آل احمد» که پُرتره ای از «جلال آل احمد» نویسنده نامی ادبیات معاصر ایران است، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «نویسنده بودن» در چهارمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد؛ برنامه ای که تا روز سوم خرداد ماه، در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور سیّد مصطفی آل احمد (کارگردان) و یکی از منتقدان سینما برگزار خواهد شد. ضمن اینکه از جمعی از ادیبان و مستندسازان نامی هم برای شرکت در این برنامه، دعوت بعمل آمده است.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) و به مدت چهار هفته، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

    روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي


بازگشت