91/02/12

نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «شیخِ شوخِ کاشی» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (چهارشنبه 13 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «شیخ شوخ کاشی» ساخته «صادق داوری فر» که پُرتره ای از «حاج شیخ محسن قرائتی» است، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «شیخ شوخ کاشی» در پنجمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور محمدتقی فهیم (مجری-کارشناس)، صادق داوری فر (کارگردان) و طهماسب صلح جو (منتقد سینما) برگزار خواهد شد.

برنامه امروز (سه شنبه 12 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به فیلم مستند «نویسنده بودن» با موضوع زندگی و آثار جلال آل احمد اختصاص دارد که نشست آن، با حضور مصطفی آل احمد (کارگردان) و امیر پوریا (منتقد) برگزار خواهد شد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) و به مدت چهار هفته، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

       روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و جربي

 


بازگشت