91/02/16

نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «وقتی ابرها پایین می آیند» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 17 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «وقتی ابرها پایین می آیند» ساخته «مُعین کریم الدینی»، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند که قلعه قدیمی شهر «محمودآباد» هندوستان را پس از گذشت حدود 300 سال به تصویر می کشد، در هفتمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور سعید الهی (مجری-کارشناس)، معین کریم الدینی (کارگردان) و جمعی از میهمانان و منتقدان سینما برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه برنامه امروز (شنبه 16 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند «کرمان چهارسوق تجاری» اختصاص یافته است.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

                     روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت