91/02/16

برنامه هفته دوم «نمایش های آسمان آبی» اعلام شد

برنامه هفته دوم «نمایش های آسمان آبی» ویژه ی مرور 20 فیلم مستند بلند سی اُمین جشنواره فیلم فجر که در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برپا گردیده، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در هفته دوم این برنامه و طی روزهای شنبه تا چهارشنبه (16 تا 20 اردیبهشت ماه)، به ترتیب فیلم های مستند کرمان چهارسوق تجاری (حسن بابایی)، وقتی ابرها پایین می آیند (معین کریم الدینی)، کهریزک در چهارنگاه (کار گروهی)، ستاره ها (کار گروهی) و بهترین مجسمه دنیا (حبیب احمدزاده)، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز روی پرده رفته و ضمن تقدیر از مستندسازان مزبور، جلسات نقد و بررسی این آثار با حضور سعید الهی (مجری- کارشناس) و جمعی از منتقدان سینما، کارشناسان و میهمانان برپا خواهد گردید.

برپایه این گزارش، برنامه زمانی نمایش و نقد و بررسی این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

این گزارش می افزاید که برنامه «نمایش های آسمان آبی» را مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در راستای حمایت از فیلم های مستند و فرهنگ سازی در این عرصه، برگزار می کند.

گفتنی است: شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند در روزها و ساعات یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند..

 

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت