91/02/17

نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «کهریزک در چهار نگاه» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (دوشنبه 18 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «کهریزک در چهارنگاه» کار گروهی به تهیه کنندگی محسن امیریوسفی، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند، در هشتمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور سعید الهی (مجری-کارشناس)، سعید قطبی زاده (منتقد)، محسن امیریوسفی و جمعی دیگر از میهمانان برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه برنامه امروز (یکشنبه 17 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند «وقتی ابرها پایین می آیند» ساخته معین کریم الدینی اختصاص یافته است.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي


بازگشت