91/02/18

نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «ستاره ها» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (سه شنبه 19 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «ستاره ها» کار گروهی به تهیه کنندگی پژمان لشکری پور، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند اپیزودیک که در ارتباط با شش شهید گرانقدر جنگ تحمیلی است، در نهمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور سعید الهی (مجری-کارشناس) و جمعی از عوامل فیلم، منتقدان و میهمانان برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه برنامه امروز (دوشنبه 18 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند «کهریزک در چهار نگاه» اختصاص یافته است.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت