91/02/20

برنامه هفته سوم نمایش های آسمان آبی؛ نمایش مستندهای فجر در سالن «سینماحقیقت» ادامه دارد

برنامه هفته سوم «نمایش های آسمان آبی» ویژه ی مرور 20 فیلم مستند بلند سی اُمین جشنواره فیلم فجر که از روز نهم اردیبهشت ماه، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برپا گردیده و با استقبال دوستداران سینمای مستند هم مواجه شده است، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در هفته سوم این برنامه و طی روزهای شنبه تا چهارشنبه (23 تا 27 اردیبهشت ماه)، به ترتیب فیلم های مستند میراث آلبرتا (حسین شمقدری)، آینه های غبار گرفته (رهبر قنبری)، کریم (محسن برمهانی)، 1559 (محمدرضا ابوالحسنی) و خلیج فارس (اُرد عطارپور)، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز روی پرده رفته و ضمن تقدیر از مستندسازان مزبور، جلسات نقد و بررسی این آثار با حضور محمود گبرلو (مجری- کارشناس) و جمعی از منتقدان سینما، کارشناسان و میهمانان برپا خواهد گردید.

برپایه این گزارش، برنامه زمانی نمایش و نقد و بررسی این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

این گزارش می افزاید که برنامه «نمایش های آسمان آبی» را مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در راستای حمایت از فیلم های مستند و فرهنگ سازی در این عرصه، برگزار می کند.

گفتنی است: شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روزها و ساعات یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نموده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 88511289 تماس حاصل نمایند.

      روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت