91/02/23

امروز: نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند «میراث آلبرتا» در سالن سینماحقیقت

عصر امروز (شنبه 23 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «میراث آلبرتا» ساخته حسین شمقدری، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند که در خصوص ادامه تحصیل دانشجویان نخبه و برتر دانشگاه های کشور، مخصوصاً دانشگاه صنعتی شریف در کشورهای آمریکا و کانادا است، در یازدهمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

برپایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور حسین شمقدری (کارگردان)، حسین سلطان محمدی (منتقد سینما) و جمعی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینما برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه برنامه فردا (یکشنبه 24 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند «آینه های غبار گرفته» ساخته رهبر قنبری اختصاص یافته که مستندی درباره ی تاریخچه روزنامه نگاری در ایران و سیر تحولات حاکم بر این حرفه است.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه)، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

              روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت