91/02/26

نمایش و نقد و بررسی آخرین فیلم مستند اُرد عطارپور؛خلیج فارس در سینماحقیقت

عصر فردا (چهارشنبه 27 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «خلیج فارس» آخرین ساخته ی «اُرد عطارپور» که مستندی درباره ی حقانیت عنوان تاریخی خلیج فارس است، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند، در پانزدهمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور اُرد عطارپور (کارگردان)، استاد محمدرضا سحاب (کارشناس)، سعید قطبی زاده (منتقد سینما)، مازیار فکری ارشاد (مجری- کارشناس) و جمعی دیگر از مدعوین و میهمانان برگزار خواهد شد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم مستند که چندین جایزه از جشنواره های معتبر سینماحقیقت، فجر و... را کسب کرده، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسه نقد و بررسی آن هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در ساعات یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت