91/02/27

برنامه هفته آخر «نمایش های آسمان آبی» اعلام شد مستندهای زیست محیطی و حیات وحش در «سینماحقیقت»

برنامه هفته آخر «نمایش های آسمان آبی» ویژه ی مرور 20 فیلم مستند بلند سی اُمین جشنواره فیلم فجر که در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برپا گردیده، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در هفته چهارم این برنامه و طی روزهای شنبه تا چهارشنبه (30 اردیبهشت تا 3  خرداد ماه 1391)، به ترتیب فیلم های مستند دیلمان بهشت نیاکان (فرهاد مهرانفر)، البرز (منوچهر طیاب)، شگفتی غار کتله خور (حسن دهقان کمارجی)، در جستجوی پلنگ ایرانی (فتح الله امیری) و زندگی در قلب دنا (فرشاد افشین پور)، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز روی پرده رفته و ضمن تقدیر از مستندسازان مزبور، جلسات نقد و بررسی این آثار با حضور کارگردانان و جمعی از منتقدان سینما، کارشناسان و میهمانان برپا خواهد گردید.

برپایه این گزارش، برنامه زمانی نمایش این فیلم ها از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است: شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روزها و ساعات یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند..

 

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت