91/02/30

نمایش مستندهای فرهاد مهرانفر و منوچهر طیاب در سالن سینماحقیقت

عصر امروز (شنبه 30 اردیبهشت) فیلم مستند بلند «دیلمان بهشت نیاکان» ساخته فرهاد مهرانفر، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند که نمایانگر میراث باستانی- فرهنگی و شگفتی های جغرافیایی منطقه دیلمان است، در شانزدهمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد که این برنامه، تا روز سوم خرداد ماه در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برپا خواهد بود.

برپایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور کارگردان و جمعی از عوامل فیلم، منتقدان، میهمانان و علاقمندان سینما برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه برنامه فردا (یکشنبه 31 اردیبهشت) مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند «البرز» ساخته منوچهر طیاب اختصاص یافته است که تمدن و فرهنگ شکل گرفته پیرامون سلسله جبال البرز را به تصویر می کشد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

   روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت