91/03/02

امروز: نمایش و نقد و بررسی بهترین فیلم مستند جشنواره فجر (در جستجوی پلنگ ایرانی) در سالن سینماحقیقت

عصر امروز (سه شنبه 2 خرداد) فیلم مستند بلند «در جستجوی پلنگ ایرانی» ساخته فتح الله امیری که سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند جشنواره فجر را بدست آورده است، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند که اولین تصاویر از قلمرو پلنگ ایرانی در رشته کوههای البرز را به تصویر می کشد، در نوزدهمین روز از مجموعه «نمایش های آسمان آبی» ویژه مرور 20 فیلم مستند منتخب جشنواره فجر به نمایش عمومی درخواهد آمد.

برپایه این گزارش، پس از نمایش مستند در جستجوی پلنگ ایرانی هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور فتح الله امیری (کارگردان)، محمدعلی اینانلو (کارشناس)، امیر قادری (منتقد سینما) و مازیار فکری ارشاد (مجری- کارشناس)، جمعی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینما برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه آخرین برنامه از مجموعه نمایش های آسمان آبی نیز به نمایش فیلم مستند «زندگی در قلب دنا» ساخته فرشاد افشین پور اختصاص یافته است که فردا (چهارشنبه سوم خرداد ماه) روی پرده سالن سینماحقیقت می رود.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت