91/03/16

مستند «جایی برای بودن» در راهِ «سينماحقيقت»

محمدرضا اکبری جدیدترین فيلم مستند خود «جایی برای بودن» را به دبیرخانه ششمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» ارائه داده تا در اولین نمایش عمومی اش، بر پرده ی مهمترین جشنواره مستند ایران ظاهر شود.

         به گزارش روابط عمومي جشنواره بین المللی سینماحقیقت، اين فيلم مستند، به پدیده ی بوق زدن! می پردازد و اینکه در شهر بزرگی مثل تهران، استفاده غلط از ابزاری بنام بوق، چه مُعضلاتی را برای اهالی این کلان شهر بوجود آورده است و این حجم تولید صدا و آلودگی صوتی، چه خطراتی را برای زندگی شهری در پی دارد.

         برپايه اين گزارش، عوامل توليد فيلم مستند 30 دقيقه اي «جایی برای بودن» كه توليد سال 1391 است، به اين شرح مي باشند:

        پژوهشگر و كارگردان: محمدرضا اکبری، تصویربردار: امیر موسوی، صدابردار: مهرداد دادگری، صداگذاری و تدوین: کامبیز صفاری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مسعود مظفری، دستیار تدوین: سام نیسی، مدیر تولید: داوود کاوند، مجری طرح: ناهید واقفی نیا، تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و محمدرضا اکبری

         اين گزارش مي افزايد: محمدرضا اکبری فعالیت هنری خود را از سال 1376 با کارگردانی تئاتر آغاز کرده و در حوزه سینما نیز دستیار ابوالفضل جلیلی بوده و تاکنون بیش از 20 فیلم کوتاه و مستند نظیر سکوت قطار، محصور، کمی آنسوتر، روزهای زندگی، الفبای سیاست و... را کارگردانی کرده است.

گفتني است: ششمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، طی روزهای 13 تا 19 آبان ماه 1391 در شهر تهران برگزار خواهد شد.

 

روابط عمومي جشنواره بین المللی سینماحقیقت


بازگشت