91/03/30

برنامه هفته اول نمایش های «عصر ستاره ها» اعلام شد؛ ادامه نمایش و نقد فیلم های مستند در سالن «سینماحقیقت»

از هفته آینده، برنامه نمایش و نقد و بررسی فیلم های مستند و تجربی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ادامه خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این برنامه در ادامه ی نمایش های آسمان آبی (ویژه مرور مستندهای منتخب سی اُمین جشنواره فیلم فجر) و تحت عنوان «عصر ستاره ها»، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا خواهد شد تا روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، میزبان هنرمندان و علاقمندان سینمای مستند، داستانی و تجربی باشیم.

برپایه این گزارش، در هفته اول این برنامه و طی روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آتی (4 و 6 تیر ماه)، به ترتیب فیلم های مستند سر بر شانه آسمان (احمد جان میرزایی) و سرزمین خانه خورشید (فرهاد ورهرام)، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز روی پرده رفته و سپس جلسات نقد و بررسی این آثار با حضور فیلمسازان و عوامل فیلم ها، رضا درستکار (مجری- کارشناس) و جمعی از منتقدان سینما، کارشناسان، خبرنگاران و میهمانان برپا خواهد گردید.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که هفته ای دو جلسه (روزهای یکشنبه و سه شنبه) پیش بینی شده است، از ساعت 17 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:30 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» که «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» آنرا در راستای حمایت از فیلم های مستند و تجربی و فرهنگ سازی در این عرصه برگزار می کند، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روزها و ساعات یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نموده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 88511289 تماس حاصل نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت