91/04/03

در اولین برنامه از مجموعه نمایش های «عصر ستاره ها»؛ مستند «سر بر شانه آسمان» در سالن «سینماحقیقت» روی پرده می رود

عصر فردا (یکشنبه 4 تیرماه)، فیلم مستند «سر بر شانه آسمان» ساخته

عصر فردا (یکشنبه 4 تیرماه)، فیلم مستند «سر بر شانه آسمان» ساخته احمد جان میرزایی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این اولین نمایش از مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» است که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا خواهد شد.

برپایه این گزارش، مستند «سر بر شانه آسمان» پُرتره ای درباره ی «جُرج شکور» شاعر مسیحی لبنانی است که اشعار متعددی را در مدح پیامبر اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) سروده است. پس از پایان نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن با حضور کارگردان (احمد جان میرزایی)، رضا درستکار (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، کارشناسان، خبرنگاران و میهمانان برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 17 لغایت 18 روز یکشنبه (چهارم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:15 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نموده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 88511289 تماس حاصل نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت