91/04/05

در دومین برنامه از مجموعه نمایش های «عصر ستاره ها»؛ مستند «سرزمین خانه خورشید» فرهاد ورهرام در سالن «سینماحقیقت» روی پرده می رود

عصر فردا (سه شنبه 6 تیرماه)، فیلم مستند «سرزمین خانه خورشید» ساخته فرهاد ورهرام در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این دومین نمایش از مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» است که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا خواهد شد.

برپایه این گزارش، موضوع فیلم مستند «سرزمین خانه خورشید» که شاید متفاوت تر از سایر آثار فرهاد ورهرام باشد، به این شرح است: دو قایقران با قایق کایاک تصمیم می گیرند که سرچشمه رودخانه خروشان «سیروان» در منطقه اورامانات کردستان را تا مرز عراق طی کرده و با این منطقه آشنا شوند... پس از پایان نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن با حضور کارگردان (فرهاد ورهرام)، مازیار فکری ارشاد (مجری- منتقد)، برخی از عوامل فیلم، کارشناسان، خبرنگاران و میهمانان برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 17 لغایت 18 روز سه شنبه (ششم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:15 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نموده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 88511289 تماس حاصل نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت