91/04/17

فردا: نمایش سه فیلم کوتاه داستانی در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 18 تیرماه)، سه فیلم کوتاه داستانی: قیقو (ایرج محمدی)، صدای باران (جلال ساعد پناه)، قیلوله (نیما جاویدی) در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی این فیلم ها برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این پنجمین نمایش از مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» است که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا می گردد.

برپایه این گزارش، فیلم کوتاه قیقو: درباره مردیست که به دنبال گنجی است اما پرنده ای او را به دنبال خود می کشاند... / فیلم کوتاه صدای باران: روایت پسر جوانی است که تنها با پرنده هایش زندگی می کند... / قیلوله: پیر مردی خواب می بیند که در آسانسور خانه اش مرده است اما....

پس از پایان نمایش این فیلم ها، جلسه نقد و بررسی با حضور کارگردانان (ایرج محمدی، جلال ساعد پناه، نیما جاویدی)، رضا درستکار (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم ها، میهمانان و علاقمندان سینما برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها، از ساعت 17 لغایت 18:30 روز یکشنبه (هجدهم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:30 تا 19:30 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

               

 

   روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت