91/04/24

مستندی از مترجم فرانسوی «دیوان حافظ» بر پرده «سینماحقیقت»

عصر فردا (یکشنبه 25 تیرماه)، فیلم مستند «مجنون» ساخته محمدعلی فارسی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این هفتمین نمایش از مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» است که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا می گردد.

برپایه این گزارش، مستند «مجنون» پُرتره ای درباره ی پروفسور «شارل هانری دوفوشه کوُر» مترجم فرانسوی دیوان حافظ است که با سفر به تهران و در مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت (آبان90)، مورد تقدیر هم قرار گرفت.

پس از پایان نمایش این فیلم نیز جلسه نقد و بررسی آن با حضور کارگردان (محمدعلی فارسی)، رضا درستکار (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینمای مستند برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 17 لغایت 18 روز سه شنبه (بیست و پنجم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:15 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي


بازگشت