91/04/26

نمایش مستند «شهر پولکی» خانجهانی در سالن «سینماحقیقت»

عصر فردا (سه شنبه 27 تیرماه)، فیلم مستند «شهر پولکی» ساخته محسن خان جهانی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند «شهر پولکی» کنکاشی پیرامون نظام بانکی و پولی کشور است که پیش از این، در بخش ویژه "جهاد اقتصادی" جشنواره بین المللی سینماحقیقت به نمایش درآمده و مورد تقدیر هیات داوران هم قرار گرفته بود.

پس از پایان نمایش این فیلم نیز جلسه نقد و بررسی آن با حضور کارگردان (محسن خانجهانی)، رضا درستکار (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینمای مستند برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 17 لغایت 18 روز سه شنبه (بیست و هفتم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:15 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این برنامه، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت