91/05/01

نمایش مستند «پارس، خلیج فارس ایران» در سالن «سینماحقیقت»

عصر سه شنبه (3 مرداد ماه)، فیلم مستند بلند «پارس، خلیج فارس ایران» ساخته علی باقرزاده نمازی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند «پارس، خلیج فارس ایران» کنکاشی پیرامون تاریخ ایران باستان، جزایر ایرانی و مالکیت نام خلیج همیشه فارس است که در اولین نمایش عمومی، روی پرده سالن "سینماحقیقت" می رود.

برپایه این گزارش، پس از پایان نمایش فیلم نیز جلسه نقد و بررسی آن با حضور کارگردان (علی باقرزاده نمازی)، علی اصغر کشانی (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینمای مستند برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 18 لغایت 19 روز سه شنبه (سوم مرداد ماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 19:15 تا 20:15 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این برنامه، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت