91/05/15

نمایش «المپیک» حیدریان و 4 فیلم انیمیشن دیگر در سالن«سینماحقیقت»

در برنامه این هفته "عصر ستاره ها" که روز سه شنبه (17 مرداد ماه) در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار می گردد، فیلم انیمیشن "المپیک" ساخته شهرام حیدریان و چهار انیمیشن دیگر به نمایش عمومی درخواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم های انیمیشن عبارتند از: المپیک، جنگ ساز (شهرام حیدریان)، ایستگاه (ناهید صمدی مقدم)، مرگ و پیرزن (لیدا فضلی) و زنی زیر یخ... (مریم خلیل زاده)

برپایه این گزارش، پس از پایان نمایش فیلم ها نیز جلسه نقد و بررسی با حضور کارگردانان این آثار، مازیار فکری ارشاد (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینمای انیمیشن برپا می گردد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها، از ساعت 18 لغایت 19 روز سه شنبه (هفدهم مرداد ماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 19:15 تا 20:30 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این برنامه، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت