91/08/23

لوح سپاس «شمقدری» به شفیع آقامحمدیان و «سینماحقیقت» اهدا شد

بدنبال برگزاری موفقیت آمیز ششمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت که با شور و استقبال خاصی نزد اهالی هنر، مستندسازان، اصحاب رسانه، دانشجویان و عموم علاقمندان فرهیخته سینمای مستند همراه شد، جواد شمقدری ریاست محترم سازمان سینمایی کشور لوح سپاسی را تقدیم شفیع آقامحمدیان دبیر جشنواره سینماحقیقت نمود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سینماحقیقت، متن این «لوح سپاس» به شرح ذیل است: 

برادر گرامی جناب آقای شفیع آقامحمدیان؛

دبیر محترم ششمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت»

احتراماً؛ جامعه  بشری مدیون بزرگ مردانی است که با تلاش های ایثارگرانه و خدمات صادقانه خود، راه رشد و تعالی فرهنگ عمومی و ارتقاء علم  و  فضایل اخلاقی جامعه را هموار نموده اند  و قدرشناسی از این خدمات ارزشمند وظیفه مسلم و همگانی است.

اکنون که با تلاش شبانه روزی شما و همکاران محترمتان، ششمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت به سرانجامی خوش رسیده است، به مصداق کلام شریف " مَن لم یَشکُر المخلوق لَم یَشکُر الخالق" نقش آفرینی متعهدانه جنابعالی در برگزاری این رویداد عظیم فرهنگی سینمایی که تجسم کار مجاهدانه و عالمانه است را ارج نهاده و از درگاه ایزد منان، توفیق روزافزون شما را در راستای تحقق اهداف عالیه دولت خدمتگزار مسئلت می نمایم.

جواد شمقدری

معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی

گفتنی است: این لوح سپاس در آیین تقدیر از داوران ششمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت و توسط «حسین ترابی» مستندساز پیشکسوت سینمای ایران، تقدیم شفیع آقامحمدیان شد.

روابط عمومی جشنواره بین المللی سینماحقیقت


بازگشت