89/04/12

فيلم سينمايي «نفوذي» در كانون فيلم «سينماحقيقت» به نمايش در مي‌آيد

سینما تجربی: در برنامه اين هفته كانون فيلم «سينماحقيقت» فيلم سينمايي «نفوذي» به كارگرداني احمد كاوري و مهدي فيوضي به نمايش در آمده و پس از تقدير از «داود اميريان» نويسنده متعهد كشور، جلسه گفت‌و‌گو با كارگردانان اين فيلم برگزار می شود.

بنابرگزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینما تجربی» به نقل از روابط‌ عمومي مركز گسترش، فيلم سينمايي «نفوذي» به تهيه‌كنندگي جمال شورجه و حسن عليمرداني كه موفق به كسب سيمرغ بلورين بهترين فيلم اول بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر شد، از ساعت 17 عصر دوشنبه (14 تيرماه 1389) در سالن سينماحقيقت اين «مركز» روي پرده رفته و سپس جلســه گفت‌وگو با كــارگــردانان اين فيلم (احمد كاوري، مهدي فيوضي) نيز از ساعت 19 در اين سالن برپا خواهد گرديد.

برپايه اين گزارش، در اين برنامه و به مناسبت فرارسيدن روز قلم (روز 14 تير) از «داود اميريان» نويسنده متعهد كشور كه فيلمنامه اوليه فيلم «نفوذي» را به رشته تحريــر در آورده، تقدير به عمل خواهد آمد.

اين گزارش مي‌افزايد: «نفوذي» داستان زندگي اسيري را روايت مي‌كند كه پس از گذشت 20 سال، به وطن بازمي‌گردد و سپس دستگير و زنداني مي‌شود كه اين، سرآغاز ماجراهاي جديدي است...

گفتني است: عموم علاقمندان به منظور تماشاي اين فيلم و شركت در جلسه پرسش و پاسخ با كارگردانان آن، مي‌توانند از ساعت 17 عصر دوشنبه (14 تير) به سالن سينما حقيقت واقع در خيابان سهروردي شمالي، ميدان شهيد قندي، شماره 15، مركز گسترش سينماي مستند و تجربي مراجعه و يا به منظور كسب اطلاعات بيشتر و عضويت در كانون فيلم سينماحقيقت، با شماره تلفن 88511289 تماس حاصل نمايند.

 

 


بازگشت