91/09/27

عصر سه شنبه: نمایش «بهترین مجسمه دنیا» با روایت «حمید فرخ نژاد» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (سه شنبه 28 آذرماه) و در ادامه برنامه های «شب ستاره ها» ویژه ی نمایش و نقد و بررسی آثار برگزیده جشنواره بین المللی سینماحقیقت، فیلم مستند «بهترین مجسمه دنیا» ساخته حبیب احمدزاده، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی این فیلم برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، موضوع این مستند که برگزیده ی بخش «مستند جنگ» جشنواره ششم سینماحقیقت است، درباره مجسمه یک شهید جنگ تحمیلی (شهید دریاقلی سورانی)، قصه نامهربانی روزگار و... بوده و راوی این اثر نیز «حمید فرخ نژاد» بازیگر مشهور سینمای ایران است.

برپایه این گزارش، پس از نمایش فیلم یادشده هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور حبیب احمدزاده (نویسنده و کارگردان)، رضا درستکار (منتقد سینما) و جمعی از هنرمندان و علاقمندان سینمای مستند برگزار خواهد شد.

عصر امروز (دوشنبه 27 آذر) نیز فیلم های از سنیز تا سیراف (بهروز فرجی) و آخر شاهنامه (شریف اسلامی) به نمایش عمومی درآمده و با حضور مازیار فکری ارشاد و نیما حسنی نسب مورد نقد و بررسی قرار می گیرند.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها که همه روزه (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) و تا عصر سیزدهم دی مــــاه، در سالن سینماحقیقت برپا می گردد، از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، همه روزه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت