91/10/03

عصر امروز: نمایش و نقد مستند «سکــــوت» در سالن سینماحقیقت

عصر امروز (یکشنبه سوم دی ماه) و در ادامه مجموعه برنامه های «شب ستاره ها» ویژه ی نمایش و نقد و بررسی آثار برگزیده جشنواره بین المللی سینماحقیقت، فیلم های «دو محراب» ساخته ایرج حبشی و«سکوت» به کارگردانی محسن استادعلی، در سالن "سینماحقیقت" مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی این آثار با حضور منتقدان سینما و کارشناسان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، موضوعات این دو مستند که به ترتیب برگزیده ی بخش های مستند دینی- آیینی و مستند اجتماعی  جشنواره ششم سینماحقیقت هستند، به این شرح است:

مستند «دو محراب»: این فیلم درباره مسجدی در شهر تفلیس گرجستان است که تنها مسجد دنیاست که دو محراب دارد.

مستند «سکوت»: این مستند به بررسی وضعیت قتل های خانوادگی می پردازد.

برپایه این گزارش، پس از نمایش فیلم های یادشده هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور مسعود ابراهیمی (کارشناس)، مازیار فکری ارشاد (منتقد سینما) برگزار خواهد شد.

این گزارش می افزاید: برنامه زمانی نمایش این فیلم ها از ساعت16:30 لغایت 18 است و جلسه نقد و بررسی هم طی ساعات 18:15 تا 19:45 برگزار می گردد.

گفتنی است که شرکت در این «برنامه» برای عموم آزاد است و علاقمندان می توانند طبق برنامه زمانی اعلام شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي

 


بازگشت