91/10/25

تصویربرداری مستند «روایت هشتم» ادامه دارد

تصویربرداری فیلم مستند «روایت هشتم» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که مستندی پیرامون عشق و ارادت هنرمندان موسیقی کشور به حضرت امام رضا (ع) است، در تهران و مشهد مقدس ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند به بهانه تولید آلبوم موسیقی «هشت» و استقبال مردمی از آن، جلوی دوربین رفته تا نحوه شکل گیری این آلبوم با مضمون عشق و ارادت به امام هشتم (ع) و نگاه شاعران و هنرمندان متعهد عرصه ی موسیقی کشور به آن امام هُمام و معارف رضوی، به تصویر کشیده شود.

برپایه این گزارش، محسن جعفری راد نویسنده و کارگردان این فیلم مستند، دانشجوی کارشناسی ارشد کارگردانی سینما است و علاوه بر ساخت  چندین فیلم کوتاه و مستند در همکاری با انجمن سینمای جوانان ایران  و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در زمینه نقد سینما و ادبیات نیز با رسانه های مختلف همکاری دارد.

گفتنی است: عوامل تولید فیلم مستند «روایت هشتم» عبارتند از: طرح، تصویر و کارگردانی: محسن جعفری راد؛ تدوین: حمید پروانه؛ مدیر تولید: متین سید مهدوی؛ مشاور تولید: شاهین شجری کهن؛ صدابردار و دستیار کارگردان: امیر قلی پور؛ دستیار صحنه: رضا آقاجانی؛ عکس: علیرضا نجفی، میلاد بازرگانی؛ مجری طرح: محسن جعفری راد؛ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 


بازگشت