91/10/30

فیلم تجربی «سایه ها هرجا بخواهند می روند» در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شد

        در راستای رویکرد جدید «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» در توجه به سینمای تجربی، فیلم داستانی تجربی «سایه ها هرجا بخواهند می روند» در این مرکز تولید شد.

         به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «سايه‌ها هرجا بخواهند مي‌روند» به كارگرداني ميلاد و سجاد ستوده، فيلمي تجربي درباره سايه‌هاست. در اين اثر به همراه سايه‌ها در دل شهر پرسه مي‌زنيم و لحظاتي از زندگي ناديده مردمان شهــــر را نظاره مي‌كنيم.

        برپایه این گزارش، اين فيلم به نمايش يك روز از زندگي سايه‌ها در دلِ شهر مي‌پردازد و تلاش دارد تا جزيياتي را نمايش دهد كه در زندگي روزمره خود، به آن‌ها توجه نمي‌كنيم و به سادگي از كنار آن‌ها مي‌گذريم.

       این گزارش می افزاید: «سايه‌ها هرجا بخواهند مي‌روند» به مدت زمان 28 دقيقه در «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» تولید شده و هم اكنون در آخرین مرحله صداگذاري و ترکیب صداها قرار دارد.

       گفتنی است: عوامل تولید این فيلم تجربی عبارتند از: نويسنده‌ و كارگردان: ميلاد ستوده‌ و سجاد ستوده؛ مديرتصويربرداري: مرتضي هدايي؛ تدوين و صداگذاري: محمد بايسته؛ صدابرداري: حسن شبانكاره؛ مدير توليد: پوريا ريزان؛ دستيار كارگردان: امير مسعود توسلي؛ دستيار تصوير: ابراهيم جعفري؛  عكاس: علي سجادي؛ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

روابط عمومي مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی

 


بازگشت