91/12/10

قول مساعد وزیر ورزش و جوانان به حمایت از پروژه سینمایی لاله

        صبح پنجشنبه (10 اسفند ماه 1391) وزیر محترم ورزش و جوانان با حضور در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی و بازدید از مراحل بازسازی این پیست، با عوامل فیلم سینمایی «لاله» دیدار کرد و قول مساعد همکاری با این پروژه بزرگ سینمایی را داد.

         به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دکتر محمد عباسی در بازدید از مراحل بازسازی پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی تهران که مقرر گردیده تا سکانس هایی از فیلم سینمایی «لاله» در این پیست فیلمبرداری شود، ضمن گفت و گو با عوامل تولید این فیلم، از مساعدت و همکاری وزارت ورزش و جوانان با این پروژه سینمایی که روایتی داستانی از زندگی و مصائب یک ورزشکار زن رشته رالی را به تصویر می کشد، خبر داد.

      گفتنی است که در این دیدار، شفیع آقامحمدیان (مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)، پروانه پرتو (تهیه کننده)، اسدالله نیک نژاد (کارگردان)، ایرج رامین فر (طراح صحنه) ، محمدرضا منصوری (مدیر تولید) و برخی دیگر از عوامل تولید فیلم سینمایی «لاله» حضور داشتند و آقایان دکتر سجادی (معاون وزیر)، مهرعلی (ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی)، رضایی (قائم مقام) و... نیز وزیر محترم ورزش و جوانان را همراهی می کردند.

 

 

روابط عمومي مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی

 


بازگشت