91/12/20

نمایش و نقد و بررسی فیلم های کوتاه ژاپن

        با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، بخش فرهنگی سفارت ژاپن و فرهنگسرای ارسباران، برنامه نمایش و نقد و بررسی فیلم های کوتاه ژاپنی برگزار خواهد شد.

         به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این برنامه از ساعت 14 الی 17 عصر سه شنبه (22 اسفند ماه 1391) , و با حضور کوجی هانه دا (سفیر ژاپن در ایران)، شفیع آقامحمدیان (مدیرعامل مرکز) و جمعی از مسئولین، فیلمسازان، نمایندگان رسانه های جمعی و علاقمندان سینما در سالن فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد تا 6 فیلم کوتاه مستند، داستانی و انیمیشن ژاپنی روی پرده رفته و سپس مورد نقد و بررسی قرار گیرند.

        برپایه این گزارش، اسامی فیلم های ژاپنی که در این برنامه به نمایش عمومی درمی آید، به این شرح است: قورباغه در چاه، هارو سومابیتو، چای دیگر، کوماماتو، مو ایکایی، داستان بندر. پس از نمایش این فیلم ها نیز جلسه نقد و بررسی آن با حضور «ســــیگو تــــونو» منتقد و فیلمساز ژاپنی برپا خواهد گردید.

       گفتنی است: شـرکت در این برنامه، برای عمــوم آزاد است و علاقمندان می توانند از ساعت 14 عصر سه شنبه (22 اسفند 91) به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفا، نرسیده به پل سیّدخندان مراجعه نمایند.

 

روابط عمومي مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی

 


بازگشت