89/04/28

فراخوان توليد فيلم با موضوع حضرت امام‌رضا(ع) و معارف رضوي منتشر شد

سینما تجربی: «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» از فیلمسازان مستند عام به در زمینه ساخت آثار سينمايي، مستند، كوتاه داستاني و پويانمايي، با موضوع حضرت امام‌رضا(ع) و معارف رضوي دعوت به عمل می آورد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینما تجربی» به نقل از روابط عمومي مركز گسترش ، موضوعات مختلف اين فراخوان توليد فيلم كه به منظور نمايش در «جشنواره فيلم رضوي» و با مشاركت اين «مركز» تهيه خواهند شد، به شرح ذيل است:

. 1زندگي امام رضا(ع)، 2. كرامات امام رضا(ع)، 3. مريدان و شاگردان امام رضا(ع)،    4. امام رضا(ع) در ايران، 5. امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، 6. امام رضا(ع) و حضرت شاه‌چراغ(ع)، 7. امام رضا(ع)، فرزندان و بستگان، 8. امام رضا(ع) و مناظرات، 9. موقوفات امام رضا(ع)، 10. خادمان امام رضا(ع)، 11. عالمان مدفون در جوار امام رضا(ع)، 12. بارگاه و آستان امام رضا(ع) در گذر زمان، 13.  زائران امام رضا(ع)، 14. امام رضا(ع) در آثار شاعران و عارفان، 15. آثار  تجربي آزاد با موضوعات مرتبط با امام رضا(ع)

بر پايه اين گزارش، «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» با درنظرگرفتن ميزان قابليت آثار، در حد توان مي‌كوشد تا حمايت‌هاي پژوهشي، تحقيقاتي، فرهنگي و توليدي را از اين گونه آثار به عمل آورد.

گفتني است: عموم تهيه‌كنندگان و فيلمسازان محترم مي‌توانند طرح‌ها و فيلمنامه‌هاي خود را به معاونت فرهنگي «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» به نشاني: تهران، خيابان سهروردي شمالي، ميدان شهيد قندي، شماره 15، طبقه سوم، تلفن 88511275 ارائه نمايند.

 


بازگشت