92/02/21

فردا: نمایش افتتاحیه مستند بلند «کلام خدا» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

        عصر فردا (یکشنبه 22 اردیبهشت) نمایش افتتاحیه مستند بلند «کلام خدا» به کارگردانی «پناه برخدا رضایی» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شده و سپس با حضور کارشناسان و منتقدان سینما مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

         به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند 70 دقیقه ای «کلام خدا» که از تولیدات سال 92 این «مرکز» است، به بررسی جنبه های معنوی و زیبایی شناسی قرآن کریم می پردازد.

        برپایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن با حضور پناه برخدا رضایی (کارگردان)، نصرت الله تابش (منتقد سینما)، حسین سلطان محمدی (مجری) و برخی دیگر از عوامل فیلم، نمایندگان رسانه های گروهی و علاقمندان سینما برگزار خواهد شد.

       این گزارش می افزاید: شـرکت در این برنامه، برای عمــوم آزاد است و علاقمندان می توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (22 اردیبهشت ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

      گفتنی است که عوامل تولید فیلم مستند بلند «کلام خدا» که عصر فردا و برای اولین بار در سالن «سینماحقیقت» به نمایش عمومی درمی آید، به این شرح هستند: پژوهش و کارگردانی: پناه برخدا رضایی؛ تصویربردار: مهدی رضایی؛ صدابردار: احسان ملکی؛ صداگذار: قاسم خدابنده لو؛ تدوینگران: قاسم خدابنده لو و سمیرا شجاعی؛ دستیار کارگردان: رضا رفیعی؛ مدیر تولید: رضا محمدی؛ مدیر تدارکات: حمید احدی؛ عکاس: فرهاد کریمی؛ مجری طرح: تصویر قاب فیروزه ای؛ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پناه برخدا رضایی

 

 

روابط عمومي مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی

 


بازگشت