92/02/28

مستند «جن» در سالن سینماحقیقت!

        عصر فردا (یکشنبه 29 اردیبهشت) دو فیلم مستند «اسب چوبی» و «جن» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس با حضور کارشناسان و منتقدان سینما مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

         به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، اسب چوبی مستندی 22 دقیقه ای به کارگردانی «مهدی بخشی مقدم» است و «جن» نیز آخرین ساخته «شهرام درخشان» به مدت زمان 50 دقیقه است که هر دو فیلم، از تولیدات یکسال اخیر این «مرکز» محسوب می شوند.

        برپایه این گزارش، پس از نمایش این فیلم ها هم جلسه نقد و بررسی آنها با حضور مهدی بخشی مقدم و شهرام درخشان (کارگردانان)، شاهین شجری کهن (منتقد سینما)، شهنام صفاجو (مجری) و برخی دیگر از عوامل فیلم، نمایندگان رسانه های گروهی و علاقمندان سینما برگزار خواهد شد.

       گفتنی است: شـرکت در این برنامه، برای عمــوم آزاد است و علاقمندان می توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (29 اردیبهشت ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. ضمن اینکه برای اطلاع از برنامه های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی هم می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به شماره 20001062 پیامک کنند.

     

 

 

روابط عمومي مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی

 


بازگشت