92/06/16

فیلم مستند- داستانی «میراث ناپدری» در مرحله ضبط موسیقی

فیلم مستند- داستانی «میراث ناپدری» ساخته نیما مهدیان که درباره ی پدیدة کم مویی و طاسی است، در مرحله ضبط موسیقی در استودیو صبا قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، میراث ناپدری فیلمی چند لایه در رابطه با پدیده طاسی و کچلی نزد مردان، در بستری طنزآمیز و در قالب یک مستند داستانی فانتزی است.

برپایه این گزارش، پژوهش این پروژه حدود 3 ماه به طول انجامید و پس از 63 مرحله تصویربرداری، روی میز تدوین قرار گرفت تا به فاصله 2 ماه، آماده نمایش عمومی در بخش مستند- داستانی هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت شود.

این فیلم تلفیقی است از زندگی شخصی بنام «اصــــغر» که با مشکلاتی از جمله بی مویی خود دست به گریبان است و بخشی از فیلم هم موزیکال بوده و کچلی را از زوایای طنز بررسی می کند...

عوامل تولید فیلم مستند- داستانی «میراث ناپدری» به این شرح هستند: پژوهشگر و کارگردان: نیما مهدیان؛ نویسندگان: همایون حسینیان، نیما مهدیان؛ تصویر و صدا: نیما مهدیان، مهدی صابر درویش؛ صداگذاری و ترکیب صدا: معراج طبسی؛ تدوین: آرش انیسی؛ موسیقی: گروه بُمــــرانی؛ ضبط موسیقی: استودیو صبا به مدیریت کاوه عابدینی؛ گویندگان: عبدالله ناظمی، نیما مهدیان؛ انیمیشن: نیما انیسی؛ عکاس: نیما پارسا؛ مدیر تولید: پویا مهدیان؛ مدیر تدارکات: حبیب تاج میری؛ مجری طرح: امیر قره پور؛ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای تجربی، نیما مهدیان

 

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت