92/06/30

تودیع و معارفه مدیران مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

پایگاه خبری سینما تجربی: مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی عصر امروز ۳۰ شهریورماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی سینما تجربی، مراسم تودیع و معارفه مدیر عاملان مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی عصر امروز 30 شهریور با حضور حجت‌الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی در محل این مرکز برگزار شد.

در این مراسم شفیع آقا‌محمدیان به عنوان مدیرعامل سابق این مرکز تودیع و سیدمحمد مهدی طباطبایی‌نژاد به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

حجت‌الله ایوبی با تاکید بر اینکه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فردا و آینده سینمای ایران است گفت: از آقای آقامحمدیان که 4 سال سکان این مرکز را بر عهده داشتند، تشکر می‌کنیم. او در دوران سختی این سمت را در اختیار داشت.

در ادامه شفیع آقامحمدیان با تشکر از مدیران و هنرمندان و اصحاب رسانه گفت: در صورت تعامل مسئولان، با سازمان سینمایی همکاری جدی خواهم داشت.

همچنین آقای طباطبایی‌نژاد با اشاره به همکاری خود با آقامحمدیان و میراعلایی در طول سال‌های گذشته گفت: از سال 88 با خودم عهد کردم که به عرصه مدیریت دولتی برنگردم، اما تفالی که به قرآن زدم باعث قبول این سمت شد.


بازگشت