92/09/16

افتتاح هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت با مستند لطفاً با خنده وارد شوید

هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت از ساعت 11:45 روز سه شنبه (19 آذرماه 92) با نمایش فیلم مستند «لطفاً با لبخند وارد شوید» در سالن شماره 2 فلسطین افتتاح خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین المللی سینماحقیقت، این فیلم به کارگردانی رضا عباسی و تهیه کنندگی جواد ظهیری، در بخش «مستند اجتماعی» از مسابقه ملی هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت روی پرده خواهد رفت.

در خلاصه فیلم 28 دقیقه ای «لطفاً با لبخند وارد شوید» که تولید سال 1392 است، آمده: ابراهیم 46 سال است که در تهران راننده تاکسی است و شرط سوار شدن در تاکسی او، لبخند داشتن است!

در پرونده این مستندساز اصفهانی، آثاری چون جعفرآقا آکتور سینما، سه عکس در پنج تابلو، اندر احوالات گیاه خوش حال نیز به چشم می خورد.

از عوامل اصلی تولید فیلم مستند «لطفاً با لبخند وارد شوید» هم می توان به امیر جوزدانی (تصویربردار)، نیما اکبریان (صدابردار و صداگذار)، معصومه شاه نظری (تدوینگر) اشاره کرد.

هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست»، طی روزهای 19 تا 26 آذرماه 1392 در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برگزار خواهد شد.                                                          

                                                                             ستاد خبری جشنواره بین المللی سینماحقیقت

 

 


بازگشت